Kot

Dlaczego kocham mojego kota?

Dlaczego kocham mojego kota?

Emanują słodko. Sprawiają, że się uśmiechamy i rozgrzewają nasze serca swoimi figlarnymi wybrykami. Grają do wyczerpania, a potem wskakują nam na kolana, by podbić nasze serca swoimi jasnymi oczami i kojącym mruczeniem. Mamy zaszczyt dzielić nasze domy z kotami, a one są tak dobre w ciągłym przypominaniu nam o tym fakcie.

Czy koty czują miłość?

To pytanie, nad którym zastanawiało się wielu właścicieli kotów. A odpowiedź brzmi: tak! Koty często bardzo mocno kochają swoich właścicieli i innych towarzyszy. Po prostu czasami podchodzą do tego nieco bardziej subtelnie niż psy.

Czy moje koty mnie kochają?

Mikel Delgado, ekspert od zachowań kotów w firmie Rover, potwierdził, że koty rzeczywiście mogą odczuwać sympatię do ludzi. „Koty mogą mieć wiele takich samych emocji, jak my, w tym lubić przebywać w pobliżu i cieszyć się naszą obecnością” – mówi.

Dlaczego koty są takie słodkie?

Ale większość z nich ma miękkie, zaokrąglone kształty ciała. Mają miłe w dotyku futro. Wydają piskliwe, dziecięce miauczenie i pocieszające, dudniące mruczenie. Koty są pełne uroczych cech, które sprawiają, że ludzie chcą się nimi opiekować.

Czy koty lubią być całowane?

Czy koty lubią być całowane? Podczas gdy całowanie jest naturalnym sposobem okazywania uczucia ludziom, koty nie wydają się postrzegać tego inaczej niż inne formy uczucia fizycznego. Ponadto niektóre koty po prostu nie lubią być tak blisko swoich ludzkich odpowiedników.

Dołącz do naszego newslettera